O mnie

Witam Was serdecznie !

Nazywam się Marta. Odkąd pamiętam, podróżuję w celu poznania interesujących miejsc, zwiedzania oraz żeby po prostu odpocząć zarówno leniwie, jak i aktywnie. Chcąc zebrać w jednym miejscu moje wspomnienia oraz zdjęcia w 2012 roku założyłam stronę Spontaniczne Podróże. Ta nazwa trafnie oddaje charakter moich reportaży.

Dążę do tego, aby moja strona i doświadczenie były ułatwieniem w znalezieniu interesujących miejsc na mapie Polski i poza nią. Na Spontanicznych Podróżach znajdziecie wszelkiego typu atrakcje między innymi zabytki, zamki, skanseny, muzea, a także wycieczki opisane z myślą o krótszych lub dłuższych wyjazdach rodzinnych, lub ze znajomymi. Dla osób zainteresowanych opisuję także tradycje, regionalne zwyczaje, legendy i historię, aby każda podróż nabrała nowego głębszego wymiaru a przez to była atrakcyjniejsza.

Chcę przyczynić się do popularyzacji turystyki w kraju, gdyż uważam, że posiadamy niewykorzystany i niedoceniany potencjał, który jest coraz większy. Mam nadzieję, że dzięki mnie moi goście odkryją nieznane dotąd zakątki.

Aby nie pozostać w tyle oraz nie tracić zaufania, w miarę potrzeb artykuły są aktualizowane. Życzę sobie, aby opisane przeze mnie podróże i przedstawione fotografie były inspiracją dla Was do odkrywania Świata i zgłębiania jego tajemnic.

Miłego czytania :)


X
- Enter Your Location -
- or -
  • Facebook
  • Google+